“Шахтар” резервним складом розтрощив “Олімпік”

Неділя, 17 квітня 2016
19:22

“Шахтар” здобув чергову перемогу в чемпіонаті України з футболу, зігравши внічию 3:0 з “Олімпіком”.

Після перемоги над португальською “Брагою”, Мірча Луческу випустив практично повністю резервний склад, давши відпочити основним футболістам. На початку поєдинку “гірники” створили кілька моментів, але “Шахтарю” так і не вдалося відзначитися в першій половині матчу.

Рахунок був відкритий у дебюті другого тайму. На 46-й хвилині матчу Веллінгтон Нем отримав м’яч за межами штрафного, змістився в центр і відмінно пробив у дальній верхній кут воріт.

Після забитого м’яча темп гри неабияк спав і здавалося, що команди так і дограють з рахунком 1:0. Проте на 82-й хвилині поєдинку В’ячеслав Шевчук увірвався в штрафний і віддав на Дентіньо, який і заробив одинадцятиметровий. Пенальті реалізував Марлос.

Під завісу матчу перевагу збільшив Едуардо.

Шахтар – Олімпік 3:0

Голи: Нем, 46, Марлос, 83 (пенальті), Едуардо, 90

Шахтар: Пятов, Кобін, Ордець, Кривцов, Шевчук, Степаненко, Малишев, Нем (Марлос, 71), Бернард (Тайсон, 71), Дентіньо, Гладкий (Едуардо, 46)

Олімпік: Махарадзе, Парцванія, Гришко, Петров, Немчанінов, Гошкодеря, Огиря (Доронін, 68), Моха, Танчик (Драченко, 60), Поступаленко (Степанюк, 85), Матяж

Попередження: Степаненко – Петров, Гошкодеря, Поступаленко