“Барселона” вилетіла з Ліги чемпіонів

Середа, 14 квітня 2016
00:19

Антуан Грізманн забив два м’ячі “Барселоні”

“Барселона” програла мадридському “Атлетико” у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів і вибула з турніру.

Зустріч відбулася 13 квітня у Мадриді і завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів. Обидва м’ячі забив французький нападник Антуан Грізманн, який відзначився на 36-й і 88-й хвилинах.

У першому матчі “Барселона” здобула перемогу з рахунком 2:1. Таким чином, за сумою двох матчів “Атлетико” вийшов у півфінал, перемігши з рахунком 3:2.

В іншому чвертьфіналі німецька “Баварія” в Лісабоні зіграла внічию з місцевою “Бенфікою” з рахунком 2:2 і вийшла у наступну стадію. Перший матч завершився перемогою німецького клубу з рахунком 1:0.

12 квітня у півфінал Ліги чемпіонів вийшли мадридський “Реал” і англійський “Манчестер Сіті”, які обіграли німецький “Вольфсбург” і французький ПСЖ відповідно.

У сезоні 2014/15 Ліги чемпіонів виграла “Барселона”, у фіналі здолавши італійський “Ювентус” з рахунком 3:1, повідомляє “Лента”.