“Динамо” відірвалося від “Шахтаря” на п’ять очок: результати 21-го туру УПЛ

Понеділок, 11 квітня 2016
11:58

Відбулися усі шість матчів 21-го туру української прем’єр-ліги.

Одеський “Чорноморець” піднявся з дна турнірної таблиці завдяки другій у сезоні перемозі. Одесити вдома впоралися з “Говерлою”, а єдиний м’яч на свій рахунок записав Азацький у другому таймі.

Паралельно свій матч проводили “Олімпік” і “Ворскла”, завершивши протистояння нічийним результатом. На 32-й хвилині пенальті реалізував Матяж, а через кілька хвилин у складі полтавчан відзначився Громов.

Розв’язка у трьох поєдинках неділі наступила наприкінці других таймів. “Олександрія” вела з рахунком 2:1 в матчі з “Карпатами”, але перед самим фінальним свистком Карноза рахунок зрівняв, ідеально виконавши штрафний удар.

Головною сенсацією стала нічия “Сталі” і “Шахтаря”, яка помітно зменшила шанси “гірників” на чемпіонство. Команда Мірчі Луческу забила тричі, але тричі і пропустила – в доданий час красивий удар з-за меж карного майданчика вдався захисникові дніпродзержинців Іщенку.

Центральним матчем туру стала зустріч “Зорі” і “Дніпра”: луганчани мали більше моментів для взяття воріт, відкрили рахунок на 63-й хвилині, але у підсумку підопічним Мирона Маркевича вдався камбек: спочатку Шахов скористався скидкою Зозулі і точно пробив головою. На 87-й хвилині Сіваков зрізав м’яч у ворота своєї команди після прострілу Андерсона.

“Динамо” збільшило відрив від “Шахтаря” до п’яти очок, обігравши “Волинь”. Героєм матчу став Ярмоленко, який вирішив долю протистояння у першому таймі. Лідер киян оформив дубль, а також асистував Гусєву.

“Сталь” – “Шахтар” – 3:3

Голи: Каленчук, 38, Лазіч, 61, Іщенко, 90+3 – Едуардо, 51, Дентіньо, 72, Малишев, 79

“Зоря” – “Дніпро” – 1:2

Голи: Гордієнко, 63 – Шахов, 75, Сиваков, 87 (автогол)

“Динамо” – “Волинь” – 3:0

Голи: Ярмоленко, 29, 36, Гусєв, 33