УЄФА не хоче, щоб “Барселона” вилетіла з Ліги чемпіонів – гравець “Атлетико”

Середа, 06 квітня 2016
10:43

Фелікс Брих вилучив Фернандно Торреса Reuters

УЄФА не хоче, щоб “Барселона” вилетіла з футбольної Ліги чемпіонів, тому у першому матчі 1/4 фіналу з мадридським “Атлетико” арбітр Фелікс Брих захищав каталонців і строго судив їх суперників, заявив захисник столичної команди Філіпе Луїс.

“Барселона” у вівторок на своєму полі здобула вольову перемогу над “Атлетико” з рахунком 2:1. Форвард Фернандо Торрес вивів гостей вперед на 25-й хвилині, а вже через 10 хвилин залишив поле, отримавши другу жовту картку. Всього мадридці отримали 8 жовтих карток проти трьох у “синьо-гранатових”.

“Ми добре діяли до цього несправедливого вилучення, яке серйозно вплинуло на гру, – наводить агентство Франс Прес слова Луїса, сказані в ефірі іспанської радіостанції MEGA. – Думаю, суддя захищав футболістів “Барселони”, а з нами поводився набагато суворіше. Ми бачимо, що є страх, що “Барселона” може вилетіти. УЄФА не хотілося б цього”.

“Барселона” перемогла “Атлетико” в Лізі чемпіонів завдяки дублю Суареса

Торрес також залишився незадоволений суддівством і висловив упевненість в тому, що його команда могла здобути перемогу.

“Ні в одному з моментів не повинно було бути жовтої картки. Якби на моєму місці був гравець “Барселони”, він би їх не показав, – заявив Торрес в інтерв’ю Cadena Cope. – Якби ми грали у повному складі, ми б без сумніву перемогли”.