“Краще б ми програли з рахунком 0:5” – гравець “Ювентуса” про матч з “Баварією”

Пʼятниця, 18 березня 2016
17:47

Поль Погба. Фото: football.ua

Французький півзахисник “Ювентуса” Поль Погба був дуже розчарований після поразки команди від “Баварії” в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, туринці програли з рахунком 2:4.

Нагадаємо, перший матч в Турині закінчився з рахунком 2:2. А в матчі-відповіді на “Альянц-Арена” в Мюнхені, італійська команда вела з рахунком 2:0 до 73-ї хвилини, коли забив Левандовські. На 90+1 Томас Мюллер зрівняв рахунок і перевів поєдинок в овертайм, де туринці пропустили ще двічі і вилетіли з розіграшу Ліги чемпіонів.

“Нам краще було б поступитися з рахунком 0:5, ніж програти в подібному стилі 2:4. Це дійсно дуже болюча поразка”, – почав Поль Погба.

“Наша команда сама віддала матч “Баварії”. Так, мюнхенці – дуже сильний опонент, найкраща, або одна з найкращих команд Європи, але наші помилки були доленосними”, – резюмував французький хавбек.

Нагадаємо, суперником “Баварії” в чвертьфіналі буде португальська “Бенфіка”.