Неділя, 13 березня 2016
21:08

“Андерлехт” у меншості розбив “Кортрейк” перед “Шахтарем”11

У поєдинку 30-го туру бельгійської Ліги Жюпіле “Андерлехт” на домашньому “Констант Ванден Сток” приймав “Кортрейк”.

Гра завершилася більш ніж впевненою перемогою брюссельців з рахунком 3:0. Зуміли господарі відкрити рахунок вже на 6-й хвилині – відзначився Окака Чука. А в другій половині “королівський клуб” поклав ще 2 голи – м’ячі до свого активу записали Ашампонг (49 хвилина) і Мбоджі (61 хвилина).

Додамо, “Андерлехт” після 70 хвилини залишився у меншості – пряму червону картку отримав Баджі.

Отже, після такого результату суперник “Шахтаря” у Лізі Європи залишається 3-м, а “Кортрейк” опускається на 9 місце.

Додамо, що “Шахтар” і “Андерлехт” зіграють 17 березня у Брюсселі матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи. У Львові “гірники” перемогли — 3:1.