Тащі віддав гольову передачу в матчі “Штутгарта”, Кравець вийшов на заміну

Субота, 12 березня 2016
20:02

Борис Тащі

Нападник Артем Кравець та хавбек Борис Тащі взяли активну участь у матчі 26-го туру чемпіонату Німеччини, в якому їх “Штутгарт” зустрічався в гостях з “Інгольштадтом”. Артем вийшов на заміну в другому таймі за рахунку 3:1 на користь суперника.

Через 9 хвилин на полі з’явився Тащі. Борис відзначився результативним пасом на 79-й хвилині, що дозволило команді скоротити різницю у рахунку – 2:3.

Гольовий пас став першою результативною дією Тащі в основному складі “Штутгарта”.

Чемпіонат Німеччини

25-й тур

Інгольштадт-04 – Штутгарт 3:3 (1:1, 2:2)

Голи: Хартманн (4), Леккі (56), Лескано (61) – Костич (9), Рупп (79, Тащі), Дідаві (84, пен.)

“Штутгарт”: Титонь, Нідермайєр (Шуньїч, 54), Інсуа, Швааб, Гросскройтц, Дідаві, Гентнер, Рупп, Діе (Кравець, 65), Костич, Вернер (Тащі, 74).