У Брюсселі очікую силовий футбол – Луческу

Четвер, 10 березня 2016
22:13

Донецький “Шахтар” обіграв бельгійський “Андерлехт” у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи з рахунком 3:1. Наставник “гірників” Мірча Луческу першим прийшов на післяматчеву прес-конференцію.

“Провели матч на хорошому рівні. Зіграли дуже хороший перший матч. Рахунок 2:0 навіть не відповідає тому, що відбулося на полі. Після обрізки Ракицького ми прийшли в себе. На жаль, ми втратити найкращого нашого гравця у першому таймі Тайсона. Важливо, що він не вийшов на другий тайм. У противному випадку травма могла б бути серйознішою. Завтра знатимемо більше інформації з цього приводу.

Коваленко і Малишев добре відіграли сьогодні. Якщо гравець знає, що робити, то все складається добре.

Дуже добре, що ми забили третій гол. Могли забити ще більше. Результат 3:1 відповідає тому, що відбувалося на полі.

“Андерлехт” показав себе хорошим суперником. У Брюсселі нас чекає важкий матч. Очікую силового футболу. Добре, що Тарас Степаненко зможе зіграти”.

Матч-відповідь “Андерлехт” – “Шахтар” відбудеться у Брюсселі 17 березня. Наш сайт вестиме текстовий онлайн поєдинку. Канал “Україна” покаже матч у прямому ефірі.