“Шахтар” впевнено переміг “Андерлехт”

Четвер, 10 березня 2016
22:16

Донецький “Шахтар” обіграв бельгійський “Андерлехт” у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. Рахунок зустрічі 3:1 на користь господарів поля.

Перший гол у матчі на 21-й хвилині забив новоспечений лідер “гірників” Тайсон. Віктор Коваленко відпасував на бразильця, який чітко вистрілив у дальній кут воріт Сільвіо Прото. Цікаво, що гол бразильця став 300-м для “Шахтаря” в єврокубках.

За три хвилини “Шахтар” подвоїв рахунок. Даріо Срна з правого флангу навісив у воротарський майданчик, а Олександр Кучер виявився найспритнішим і головою відправив м’яч точно в ціль. Це перший гол для захисника в єврокубках.

Рахунок вже у першому таймі міг стати розгромним. В одного Факундо Феррейри була нагода відзначитися дублем. Захисники “Андерлехта” кілька разів виносили м’яч з порожніх воріт. А під кінець тайму бельгійців врятувала штанга. Гості відповіли “Шахтареві” всього одним моментом.

У другому таймі “Шахтар” грав без Тайсона, якого у перерві матчу замінив Бернард. Футболісти “Андерлехта” посміливішали і на 68-й хвилині Франк Ашампонг забив у ворота Андрія П’ятова.

Фінальну крапку у матчі встановив Едуардо — 3:1. Хорват відзначився на 79-й хвилині після удару головою.

“Андрлехт” грав до кінця. Мбоджі навіть гол забив. Правда, зробив це рукою. Тепер “Шахтар” їде у Бельгію з комфортною перевагою в два м’ячі.

Матч-відповідь “Андерлехт” – “Шахтар” відбудеться у Брюсселі 17 березня. Наш сайт вестиме текстовий онлайн поєдинку. Канал “Україна” покаже матч у прямому ефірі.

Ліга Європи

1/8 фіналу

“Шахтар” – “Андерлехт”

Голи: Тайсон (21 хв), Олександр Кучер (24 хв), Едуардо (79 хв) — Франк Ашампонг (68 хв)

Шахтар: Пятов – Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі – Коваленко, Малишев – Марлос (Ньому, 74), Едуардо (Дентіньо, 88), Тайсон (Бернард, 46) – Феррейра

Андерлехт: Прото – Нахар, Мбоджі, Нейтінк, Десхахт – Матіас Суарес (Джурічіч, 67), Баджо (Тілеманс, 74), Дефур, Ошампонг – Прат (Конте, 67), Окака