Понеділок, 22 лютого 2016
13:59

Мирова Беланда й Кравця, чергова поразка “Вердера”: результати 22-го туру Бундесліги2

Відбулися матчі 22-го туру німецької Бундесліги.

Суперник донецького “Шахтар”, гельзенкірхенський “Шальке”, за який на правах оренди виступає київський динамівець Юнес Беланда зійшовся в очній дуелі зі “Штутгартом”, у складі якого в аналогічному статусі грає його одноклубник Артем Кравець. Зустріч завершилася внічию, 1:1. На гол Юнеса Беланда “Штутгарт” відповів точним ударом Харніка. Автор голу у складі “Шальке” відіграв майже весь матч і був заміні на 85-й хвилині. А Артем Кравець вступив у гру на 67-й хвилині, замінивши Вернера.

Чергова поразка зазнав ще одне “український” клуб, “Вердер” Віктора Скрипника. На виїзді музиканти поступилися Інгольштадту, 0:2. Після цієї поразки тренер “Вердера” зазначив, що становище його команди суттєво погіршилося.

Чемпіонат Німеччини, 22-й тур

Байєр – Боруссія Д 0:1 (0: 0, 0: 1)
Гол: 0: 1 – 64 Обамеянг.

Шальке-04 – Штутгарт 1: 1 (1: 0, 0: 1)

Голи: 1: 0 – 14 Юнес Беланда, 1: 1 – 74 Харнік.

Ганновер 96 – Аугсбург 0:1 (0: 1, 0: 0)
Гол: 0: 1 – 14 Гу Чжа Чхоль.

Баварія – Дармштадт 3: 1 (0: 1, 3: 0)
Голи: 0: 1 – 26 Вагнер, 1: 1 – 49 Мюллер, 2: 1 – 71 Мюллер, 3: 1 – 84 Левандовські.

Боруссія М – Кельн 1: 0 (1: 0, 0: 0)
Гол: 1: 0 – 9 Дауд.

Герта – Вольфсбург 1:1 (0: 0, 1: 1)
Голи: 0: 1 – 53 Шефер, 1: 1 – 60 Калу.

Хоффенхайм-1899 – Майнц 3:2 (1: 1, 2: 1)
Голи: 0: 1 – 11 Кордоба, 1: 1 – 13 Амірі, 2: 1 – 68 Ут, 3: 1 – 76 Ут, 3: 2 – 78 Сампера.

Інгольштадт-04 – Вердер 2:0 (1: 0, 1: 0)
Голи: 1: 0 – 12 Хюбнер, 2: 0 – 90, пенальті Хінтерзеер.

Айнтрахт Ф – Гамбург 0:0 (0: 0, 0: 0)