Неділя, 05 березня 2017
21:40

Коваленко став автором єдиного гола в Луцьку. Фото: dynamo.kiev.ua

В 20 турі УПЛ “Шахтар” на “Авангарді” мінімально здолав луцьку “Волинь” – 1:0.

В перші хвилини зустрічі найбільш активним був Бернард: бразилець “накручував” захисників “хрестоносців”, але учаснику чемпіонату світу ніяк не вдавалося точно виконати останній пас на партнерів. Перший гострий момент виник на 16 хвилині: Кучер після подачі з кутового поцілив в стійку воріт Неділька. На останніх секундах першого тайму помилка П’ятова ледве не закінчилася голом, але Петров не скористався необачною грою голкіпера збірної України.

До голу Коваленка, аргентинець Бланко Лещук змарнував дві хороші нагоди: в обох випадках надійно діяв Неділько. На 65 хвилині Чепелюк не вперше в матчі помилився з передачею. “Гірники” помчали в контратаку, яку вдало завершив “74” номер донеччан. Гості втримали переможний рахунок до фінального свистка.

Гол Коваленка дарує вікторію Паулу Фонсеці, який сьогодні святкує свій 44-й день народження. “Гірники” тепер мають 56 пунктів. В лучан лишається десять очок.

У ще одному матчі “Сталь” вдома розгромила “Зірку”, 3:0. Відзначилися по разу Карасюк, Васін і Дебелко. У підсумку “Сталь” піднялася на 9 місце, маючи в активі 18 очок, а “Зірка” залишилася на 8 позиції з 19 очками.