“Волинь” не змогла пробитися у півфінал на турнірі в Індії

Вівторок, 16 лютого 2016
10:35

fcvolyn.net

Луцька “Волинь” завершила виступи на турнірі в Індії. Підопічні Віталія Кварцяного не змогли вийти зі своєї групи. У третьому матчі групового етапу “Волинь” зустрічалася з молодіжним складом англійського “Уотфорда”.

Для того, щоб проходити в наступний етап, українському клубу потрібно було тільки перемагати. Але зробити це не вдалося. На 10-й хвилині Кравченко відкрив рахунок у матчі красивим дальнім ударом, але англійці відігралися на 90-й хвилині.

Як повідомляє офіційний сайт “Волині”, “місцевий індійський арбітр придумав пенальті у ворота Кічака”. В підсумку матч завершився внічию – 1:1.

Раніше “Волинь” також зіграла внічию з румунським “Рапідом” і молодіжним складом “Атлетіко Паранаенсе”.

Таким чином, лучани набрали 3 очки в трьох матчах і зайняли третє місце в своїй групі після бразильців і англійців.