Ібрагімович оформив хет-трик, Луческу програв: результати матчів Ліги Європи

Пʼятниця, 17 лютого 2017
01:29

Златан Ібрагімович

Пройшли перші матчі 1/16 фіналу Ліги Європи. Єдина українська команда у цьому турнірі донецький “Шахтар” переміг іспанську “Сельту” з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі провів дебютант “гірників” Густаво Бланко Лещук.

В іншому матчі зійшлися команди українських футболістів Євгена Шахова та Євгена Коноплянки ПАОК і “Шальке”. У першій зустрічі німці на виїзді практично вирішили долю двоматчевого протистояння, відправивши у ворота господарів три голи.

У ПАОКа з перших хвилин на полі з’явився Шахов, а також екс-гравець “Чорноморця” і “Дніпра” Лео Матос. Коноплянка вийшов на поле лише на 78-й хвилині, але як раз після цього гельзенкірхенцям вдалося ще двічі розписатися у воротах греків.

Санкт-петербурзький “Зеніт” невдало стартував у другій частині сезону. У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи підопічні Мірчі Луческу на виїзді поступилися бельгійському “Андерлехту”.

Френк Ачімпонг оформив дубль ще до перерви. Форвард київського “Динамо” Лукаш Теодорчик, який виступає за “Андерлехт” на правах оренди, отримав невеликий перепочинок. Він вийшов на поле тільки на останні 10 хвилин.

“Манчестер Юнайтед” у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи на домашньому стадіоні розгромив французький “Сент-Етьєн”. Хет-трик у матчі оформив шведський нападник Златан Ібрагімович. Перший гол він забив завдяки рикошету зі штрафного, потім вдало зіграв на добиванні, а останній – з 11-метрової точки.

У цьому матчі один проти одного зіграли брати Погба – Поль, який виступає в “МЮ”, і Флорентин.

Матчі-відповіді пройдуть через тиждень, 23 лютого.

Ліга Європи

1/16 фіналу

Перші матчі

Гент Бельгія – Тоттенхем Англія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 – 59 Пербе.

АЗ Алкмар Голландія – Ліон Франція 1:4 (0:2, 1:2)

Голи: 0:1 – 26 Тузара, 0:2 – 45 Ляказетт, 0:3 – 57 Ляказетт, 1:3 – 68, пенальті Джаанбахш, 1:4 – 90 Феррі.

Астра Румунія – Генк Бельгія 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 – 25 Кастаньо, 1:1 – 43 Будеску, 1:2 – 83 Троссард, 2:2 – 90 Сето.

Олімпіакос Греція – Османлиспор Туреччина 0:0 (0:0, 0:0)

Боруссія М Німеччина – Фіорентина Італія 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 – 44 Бернардескі.

Лудогорец Болгарія – Копенгаген Данія 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 – 2, автогол Абель, 0:2 – 53 Туту, 1:2 – 81 Кешер.

Краснодар Росія – Фенербахче Туреччина 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 – 4 Классон.

Ростов Росія – Спарта Прага Чехія 4:0 (3:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 15 Мевля, 2:0 – 37 Полоз, 3:0 – 40 Нобоа, 4:0 – 68 Азмун.

Андерлехт Бельгія – Зеніт Росія 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 – 5 Ачімпонг, 2:0 – 31 Ачімпонг.

ПАОК Греція – Шальке-04 Німеччина 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 – 27 Бюргшталлер, 0:2 – 82 Майер, 0:3 – 90 Хунтелар.

Хапоель Беер-Шева Ізраїль – Бешикташ Туреччина 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 0:1 – 42, автогол Вільям, 1:1 – 44 Барда, 1:2 – 60 Тосун, 1:3 – 90 Хатчінсон.

Манчестер Юнайтед Англія – Сент-Етьєн Франція 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 – 15 Ібрагімович, 2:0 – 75 Ібрагімович, 3:0 – 88, пенальті Ібрагімович.

Легія Польща – Аякс Голландія 0:0 (0:0, 0:0)

Атлетик Іспанія – АПОЕЛ Кіпр 3:2 (1:1, 2:1)

Голи: 0:1 – 36 Ефрем, 1:1 – 38, автогол Меркіс, 2:1 – 61 Адуріс, 3:1 – 72 Іньякі Вільямс, 3:2 – 89 Янніотас.

Вільярреал Іспанія – Рома Італія 0:4 (0:1, 0:3)

Голи: 0:1 – 32 Емерсон, 0:2 – 65 Джеко, 0:3 – 79 Джеко, 0:4 – 86 Джеко.