Збірна України з хокею програла другий матч поспіль

Субота, 11 лютого 2017
20:16

У польському Катовіце відбувся матч 3-го заключного туру змагання серії Euro Ice Hockey Challenge. Збірна України програла команді Словенії.

Матч завершився з рахунком 2:6. Словенці активно розпочали матч і в першому періоді закинули дві шайби. Авторами голів стали Андре Хебар (на 5-й хвилині) і Девід Родман (на 18-й).

Після перерви суперник впевнено втримав свою перевагу у другій 20-хвилинці. Першим гол забив українець Микита Буценко. Він точним кидком завершив комбінацію за участю Віталія Ляльки і Сергія Бабинця на 26-й хвилині. Але на 39-й хвилині, перевагу словенців у два голи відновив Міха Верліч.

У заключній третій 20-хвилинці Сергій Бабинець знову скоротив відставання українців до мінімуму на початку періоду – 2:3. Але, згодом забивали тільки словенці, які відзначилися ще тричі – Ерік Панс на 45-й хвилині, Матіч Подліпнік на 57-й і Клемен Прентар на 59-й.

Збірна України на турнірі у Польщі набрала 3 очки – програш в основний час від Словенії, поразка в овертаймі від Польщі і перемога в серії булітів над Італією.