“Арсенал” зганьбився у Саутгемптоні, “Манчестер Сіті” поклав “Сандерденд” : результати 18-го туру АПЛ

Неділя, 27 грудня 2015
11:59

“Арсенал” зазнав найбільшої поразки в Boxing Day з 1910 року

В Англії відбулися матчі 18-го туру прем’єр-ліги. Футболісти лондонського “Арсеналу” зазнали розгромної поразки від “Саутгемптона” і не змогли очолити турнірну таблицю, повідомляє “Р-Спорт”.

Гра, що пройшла в Саутгемптоні, завершилася перемогою господарів поля з рахунком 4:0. Дубль зробив Шейн Лонг (55-я і 90-а хвилини), ще по голу забили Куко Мартіна (19) і Жозе Фонте (69).

“Арсенал” з 36 очками займає друге місце у турнірній таблиці, відстаючи від лідируючого “Лестера” на два бали. “Саутгемптон” набрав 24 очки і йде 12-м.

“Ліверпуль” здобув перемогу над “Лестером” і перервав 10-матчеву безпрограшну серію “лисиць”.

Зустріч, що відбулася в суботу в Ліверпулі, закінчилася з рахунком 1:0 на користь господарів, в яких на 63-й хвилині відзначився Крістіан Бентеке.

“Манчестер Юнайтед” програв третій матч поспіль у прем’єр-лізі, зазнавши поразки від “Сток Сіті”.

Суперник київського “Динамо” у Лізі чемпіонів “Манчестер Сіті” вдома розгромив “Сандерленд” з рахунком 4:1. Голами за “городян” відзначилися Стерлінг, Яя Туре, Боні і де Брюйне.

Додамо, що матчі 19-го туру відбудуться з 28 по 30 грудня. Найцікавіші: “МЮ” – “Челсі” (28.12, 19.30 за Києвом), “Лестер” – “Манчестер Сіті” (29.12, 21.45 за Києвом)

Чемпіонат Англії

18-й тур

Сток Сіті – Манчестер Юнайтед 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 – 19 Кркіч, 2:0 – 26 Арнаутович.

Манчестер Юнайтед – Де Хеа, Янг, Джонс, Смоллінг, Блінд, Керрік, Еррера (Перейра, 82), Мата, Феллайні, Депай (Руні, 46), Марсіяль.

Борнмут – Крістал Пелас 0:0 (0:0, 0:0)

Ліверпуль – Лестер 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 – 63 Бентеке.

Ліверпуль – Міньоле, Клайн, Ловрен, Сако, Морено, Хендерсон, Джан, Лаллана (Аллен, 90), Фірміно, Коутіньйо (Лейва, 90), Оріжі (Бентеке, 38).

Лестер – Шмейхель, Сімпсон, Морган, Хут, Фукс, Марез (Крамаріч, 80), Кінг, Канте, Олбрайтон, Окадзакі (Дайер, 69), Варді (Ульоа, 69).

Тоттенхем – Норвіч 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 26, пенальті Кейн, 2:0 – 42 Кейн, 3:0 – 80 Керролл.

Манчестер Сіті – Сандерленд 4:1 (3:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 12 Стерлінг, 2:0 – 17 Туре, 3:0 – 22 Боні, 4:0 – 54 де Брюйне, 4:1 – 59 Боріні.

Манчестер Сіті – Харт, Санья, Отаменді (Компані, 62; Демічеліс, 71), Мангаля, Коларов, Фернандіньо, Туре (Делф, 62), де Брюйне, Сілва, Стерлінг, Боні.

Челсі – Уотфорд 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 – 32 Дієго Коста, 1:1 – 42, пенальті Діні, 1:2 – 56 Ігало, 2:2 – 65 Дієго Коста.

Челсі – Куртуа, Іванович, Кейхілл, Террі, Аспілікуета, Фабрегас (Обі Мікел, 46), Матіч, Вілліан, Оскар, Педро (Азар, 74), Дієго Коста.

Суонсі – Вест Бромвіч 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 – 9 Кі Сон Ен.

Астон Вілла – Вест Хем 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 – 45 Крессуелл, 1:1 – 62, пенальті Айю.

Ньюкасл – Евертон 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 – 90 Клеверлі.

Саутгемптон – Арсенал 4:0 (1:0, 3:0)

Голи: 1:0 – 19 Мартіна, 2:0 – 55 Лонг, 3:0 – 69 Фонте, 4:0 – 90 Лонг.

Арсенал – Чех, Бельєрін, Мертезакер, Кошельни, Монреаль, Ремзі, Фламіні (Чемберс, 73), Кемпбелл (Окслейд-Чемберлен, 64), Озіл, Волкотт (Івобі, 78), Жиру.