Анастасія Меркушина закінчила спринт десятою

Пʼятниця, 10 лютого 2017
17:43

Анастасія Меркушина

Минулорічна володарка Кубка світу Габріела Коукалова із Чехії виграла спринт на чемпіонаті світу з біатлону в австрійському місті Хохфільцен. Другою була німкеня Лаура Дальмайєр, а третьою – француженка Анаіс Шевальє. Краща з українок – Анастасія Меркушина завершила змагання десятою.

Усі призерки відмінно стріляли. Все вирішував біг. У підсумку Коукалова випередила Дальмайєр на 4 секунди, а та Шевальє – на 21 секунду. Кілька сотих секунди забракло італійці Лізі Вітоцці, аби потрапити до трійки призерів.

Першою з українок бігла Юлія Джима. Юля по одному разу схибила на кожному з вогневих рубежів й у підсумку фінішувала 22-ю. Краще справи пішли в Анастасії Меркушиної – жодного промаху й 10 місце – чудова позиція перед гонкою переслідування і кращий персональний результат.

Здавалося, що Олену Підгрушну знову чекає провал. Тернополянка стрільбу лежачи закінчила з двома промахами. Однак потім зібралася й видала чудову стійку – без хиб. У підсумку – 34 місце.

Утім без провалів не обійшлося. Валентина Семеренко до одного промаху в стрільбі лежачи додала відразу три хиби в стійці й у підсумку фінішувала 80-ю.

Вочевидь, у збірної України відбувається процес зміни поколінь і на перші ролі виходять молоді спортсменки.

Напередодні збірна України посіла 5-те місце у змішаній естафеті. Чемпіонат світу з біатлону проходить у Хохфільцені з 9 по 19 лютого.

Завтра, 11 лютого, на чемпіонаті світу пройде спринтерська гонка у чоловіків на 10 км. Старт спринту о 15:45 за київським часом.