Гол Коноплянки допоміг “Севільї” уникнути поразки і вивів в фінал Кубка Іспанії на “Барселону”

Четвер, 11 лютого 2016
23:37

Коноплянка вийшов у другому таймі і забив. Фото: sevillafc.es

“Сельта” не змогла обіграти “Севілью” в матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка Іспанії – 2:2. Нагадаємо, в першій зустрічі сильнішими були севільці – 4:0.

Підопічні Едуардо Беріццо, незважаючи на велику поразку в Севільї, нав’язали супернику серйозну боротьбу і повели 2:0 до 55-й хвилині завдяки двом голам Яго Аспаса. Однак незабаром півзахисник гостей Евер Банега вбив інтригу в протистоянні, пробивши ворота Рубена.

Українець Євген Коноплянка вступив у гру на 72-й хвилині гри, замінивши Банегу. А на 87-й поставив крапку в матчі, ефектно і водночас ефективно замкнувши простріл партнера з флангу.

У фіналі турніру “Севілья” зустрінеться з “Барселоною”, яка впевнено розправилася з “Валенсією”.