Мілевський забив м’яч за російський клуб

Вівторок, 24 січня 2017
09:55

Український нападник Артем Мілевський результативно зіграв за “Тосно” в товариському матчі проти румунської “Політехніки” з Ясси. Гра пройшла на зборах у Туреччині. Екс-гравець “Динамо” відзначився голом і гольовим пасом.

32-річний Мілевський вийшов на поле в основі своєї команди. На 36-й хв він забив гол, зрівнявши рахунок у матчі. Через дві хвилини віддав гольову передачу. У перерві українця замінили. Зустріч завершилася з рахунком 3:3.

“Приїхав підтримати Володимировича у товариському матчі проти Ясси. В результаті 1 гол і 1 асист від легенди у першому таймі”, – написав у своєму Instagram агент Мілевського Олександр Панков, додавши фото з гравцем.

Поточного сезону Мілевський зіграв за “Тосно” у 8 матчах ФНЛ, але забитими голами відзначитися не зумів.

“Тосно”, Росія – “Політехніка”, Румунія – 3:3 (2:1)

Голи: Мілевський (36), Кутьїн (38), Кирєєнко (90) – Чіука (17), Сато (49), Бадіч (78).