Суперник “Шахтаря” в гостях обіграв “Реал”

Четвер, 19 січня 2017
13:03

Вчора на Сантьяго Бернабеу відбувся перший чвертьфінальний матч Кубка Іспанії між “Реалом” і “Сельтою”. Остання є суперником донецького “Шахтаря” в плей-офф Ліги Європи.

Господарі були бездоганними фаворитами, однак не змогли здобути перемогу. Крім того, ще й програли, 1:2.

“Сельта” відкрила рахунок на 64-й хвилині матчу, але “Реал” швидко відновив рівновагу. Але гості забили другий гол вже через 57 секунд після пропущеного м’яча. Відігратися мадридці так і не зуміли.

“Реал” провів рекордну для іспанських клубів серію ігор без поразок в 40 матчів. Ця серія була перервана в минулому матчі чемпіонату проти “Севільї”. Тепер же у “Реала” цілих дві поразки поспіль.

Матчі “Сельти” з “Шахтарем” в Лізі Європи пройдуть 16 і 23 лютого. Перша гра відбудеться в Іспанії, друга – в Харкові, на стадіоні “Металіст”.