Суперник «Шахтаря» в гостях обіграв «Реал»

Четвер, 19 січня 2017
13:03

Вчора на Сантьяго Бернабеу відбувся перший чвертьфінальний матч Кубка Іспанії між «Реалом» і «Сельтою». Остання є суперником донецького «Шахтаря» в плей-офф Ліги Європи.

Господарі були бездоганними фаворитами, однак не змогли здобути перемогу. Крім того, ще й програли, 1:2.

«Сельта» відкрила рахунок на 64-й хвилині матчу, але «Реал» швидко відновив рівновагу. Але гості забили другий гол вже через 57 секунд після пропущеного м’яча. Відігратися мадридці так і не зуміли.

«Реал» провів рекордну для іспанських клубів серію ігор без поразок в 40 матчів. Ця серія була перервана в минулому матчі чемпіонату проти «Севільї». Тепер же у «Реала» цілих дві поразки поспіль.

Матчі «Сельти» з «Шахтарем» в Лізі Європи пройдуть 16 і 23 лютого. Перша гра відбудеться в Іспанії, друга — в Харкові, на стадіоні «Металіст».