“Динамо” програло 0:5 і “вилетіло” з юнацької Ліги чемпіонів

Середа, 10 лютого 2016
09:16

Унаї Мельгоса

Молодіжна команда київського “Динамо” провела матч в рамках 1/16 фіналу юнацької Ліги чемпіонів. Українці розгром поступилися англійському “Міддлсбро” (0:5) на його полі і покинули турнір. Кияни вже після першого тайму поступалися з рахунком 0:2, а після перерви пропустили ще тричі, не зумівши створити реальних моментів для узяття воріт суперника.

Головний тренер динамівців Унаї Мельгоса дав коментар після закінчення поєдинку: “Хлопці залишаються на стадії розвитку, вони продовжують вчитися, а команда суперника була більш

зрілою, тому мала більше конкретики в завершальній стадії. Позначилося і те, що “Міддлсбро” був краще підготовлений фізично. В цієї команди продовжується сезон, а ми лише закінчили підготовку до другої його частини”.

Нагадаємо, що основна команда “Динамо” в 1/8 фіналу ЛЧ також гратиме з англійським клубом – “Манчестер Сіті”.