“Навіть якби “МЮ” програв, ніхто б не жбурнув каміння в город Моуріньйо”

Неділя, 15 січня 2017
20:53

У центральному матчі 21-го туру Англійської Прем’єр-ліги “Манчестер Юнайтед” на своєму полі приймав “Ліверпуль”. Зустріч завершилася внічию, 1:1. На гол Мілнера з пенальті в першому таймі господарі відповіли точним ударом Ібрагімовича за 6 хвилин до кінця зустрічі.

Результат матчу для Gazeta.ua коментує оглядач чемпіонату Англії в журналі “Футбол” Сергій Бабарика.

“Якщо порівнювати сьогоднішній матч і на “Енфілді” в першому колі (0:0), тоді в кращій формі був “Ліверпуль”, а “МЮ” десь був згоден на нічию. Зараз же куди краще виглядала команда Моуріньйо, “Ліверпуль” більше діяв другим номером, а забитий з пенальті гол можна назвати вдалим збігом обставин. Але в цілому гра була рівною, а вирішальний гол забила команда, яка більше цього хотіла. “МЮ” створював більше моментів, грав різноманітніше, його футбол був більш швидкісним.

Відмінну форму набрав Мхітарян, завдяки йому в атаці “манкуніанців” з’явилося більше непередбачуваності, нестандартності. При цьому не найкращий матч провів Погба, привіз пенальті. Але це лише одна гра, він все одно зараз найкращий в “МЮ” за кількістю створених моментів, відборів, обводок і перехоплень, поступово адаптується в команді. Ну а після виходу Руні з Феллаїні “МЮ” ще сильніше додав у атаці. В “Ліверпуля” не можна не відзначити голкіпера Міньоле, діяв практично без помилок, ще й зробив кілька серйозних сейвів.

Чимось переломним в турнірному плані матч не є для жодної з команд, попереду ще дуже багато ігор. На цьому наголошували і Клопп, і Моуріньйо. Тут більше на перший план виходили емоції, амбіції, тренерське самолюбство. І навіть якщо б Ібрагімович не забив, ніхто б не жбурнув каміння в город тренера “МЮ”, його команда показала гру дуже хорошої якості. Тим більше, перед цим виграла шість зустрічей поспіль”, – сказав Бабарика.