Українським тенісистам не пощастило із суперниками на Australian Open

Пʼятниця, 13 січня 2017
11:24

Ілля Марченко на старті зіграє з першою ракеткою світу Енді Марреєм

У Мельбурні пройшла церемонія жеребкування першого турніру Великого Шолома у сезоні.

Двоє представників України стартують в основній сітці змагань. Ілля Марченко почне виступати на турнірі проти лідера світового тенісу і 5-разового фіналіста Енді Маррея. Британець вперше в кар’єрі очолив посів на турнірі Великого Шолома.

Олександру Долгополову в суперники по першому колу дістався хорват Борна Чорич.

Чотири наших тенісистки виступлять в одиночній сітці відкритого чемпіонату Австралії. Леся Цуренко у першому раунді зустрінеться з чинною чемпіонкою і лідеркою WTA Анжелік Кербер. Цього тижня вона дійшла півфіналу у Хобарті, а німкеня поступилася Дарині Касаткіній у Сіднеї.

Суперницею Еліни Світоліної, вперше посіяної під 11-м номером на мейджорі, стала 310-та ракетка світу Галина Воскобоєва, а Катерині Бондаренко належить зіграти з 21-ю сіяною Каролін Ґарсія.

Дебютний поєдинок в основній сітці Мельбурна проведе Катерина Козлова. Як і на US Open-2016 в суперниці українка отримала Вінус Вільямс (13-та сіяна в Австралії).