Понеділок, 08 лютого 2016
16:33

Коноплянка зіграв увесь тайм за “Севілью”, “Реал” та “Барселона” здобули трудові перемоги: результати 23-го туру Примери2

Відбулися матчі 23-го туру іспанської Примери.

“Севілья” Євгена Коноплянки на виїзді зіграла внічию з “Сельтою”, 1:1. Гості першими відкрили рахунок, але втримати перевагу не змогли. Український півзахисник вийшов на поле зі стартових хвилин, перед цим п’ять ігор починаючи з лави запасних. Особливо активними діями цього разу не відзначився і був замінений на 58-й хвилині.

“Реал” на виїзді не без зусиль здолав “Гранаду”, перемогу приніс мадридцям на 85-й хвилині гол Модріча.

“Барселона” в гостях теж здобула трудову перемогу над “Леванте”, 2:0. Переможний гол незадовго до фінального свистка приніс каталонцям точний удар Суареса, також автоголом відзначився Наварро.

Тур завершиться 8 лютого поєдинком “Еспаньол” – “Реал Сосьєдад”.