Футзал. Євро-2016. 1/4 фіналу. 8 лютого, 19.30. Сербія – Україна

Неділя, 07 лютого 2016
09:20

Збірна України з футзалу програла Іспанії заключний матч групового турніру Євро-2016. Шестиразові чемпіони Європи, які два роки тому стали бронзовим призером першості, перемогли команду Олександра Косенка – 4:1.
Поразка дозволена, бо до чвертьфіналу ми вийшли раніше. 4 лютого перемогли Угорщину – 6:3. Наступна наша гра – 8 лютого, понеділок, о 19.30 за Києвом. Чвертьфінал. Суперник – Сербія, яка обіграла Португалію – 3:1 і стала переможцем групи “А”.

Серби – господарі турніру. Відтак проти нас у понеділок буде “Белград Арена”, яка може прийняти 22300 глядачів. Варто відзначити, що на матч-відкриття турніру Сербія – Словенія (5:1)

прийшло 11000 глядачів – рекорд відвідуваності для групових турнірів на футзальних Євро.