Жіноча збірна України перемогла Швецію на тенісному Кубку Федерації

Пʼятниця, 05 лютого 2016
22:17

На тенісному Кубку Федерації збірна України завершила протистояння зі Швецією упевненою перемогою в парному матчі. Наш дует Ольги Савчук і Анастасії Васильевой розібралися з Жаклін Кабах Авард і Корнелією Лістер за годину і шість хвилин. Підсумковий рахунок – 6:2, 6:4 на користь нашої пари. За дві партії українки зробили 4 брейки, віддавши всього один гейм на своїй подачі.

Таким чином Україна обіграла Швецію з рахунком – 3:0. Ще два очки нашої збірної принесли Катерина Бондаренко і Леся Цуренко. У групі А першої Евро-Азиатской зони наша команда посіла перше місце і вийшла в раунд плей-оф. Наступним суперником України стане переможець квартету С. На цей момент лідерство в цій групі утримує Хорватія.