“Гру “Динамо” може підсилити вихід Гармаша” – експерт

Понеділок, 12 грудня 2016
20:03

Перший тайм матчу “Динамо” – “Шахтар” завершився з рахунком 2:1 на користь господарів.

“Команди сплутав божевільний початок. “Динамо” і “Шахтар” виплеснули емоції на перших хвилинах. Потім почали грати обережніше, – каже журналіст інтернет-порталу ua-football.com Іван Вербицький.

“Динамо” орієнтувалося на довгі діагоналі. Але оборона “Шахтаря” була до них готова.Так само, як захист киян читав короткі перепасовки “гірників”. Здивувало, що крайні захисники “Шахтаря” рідко підключалися до атак.

У другій половині матчу після 60 хв гру “Динамо” може підсилити вихід Дениса Гармаша.

Що стосується суддівства Анатолія Жабченка у першому таймі, то воно не викликає жодних питань”, – каже Вербицький.

Наш сайт веде текстову он-лайн-трансляцію зустрічі.