Євро-2016 з футзалу. Угорщина – Україна – 2:4 (другий тайм) LIVE

Четвер, 04 лютого 2016
21:45

Добрий вечір усіх вболівальникам збірної Укранїни з футзалу. Сьогодні наша команда стартує на чемпіонаті Європи, який другого лютого розпочався у Сербії.

О 22:00 синьо-жовті розпочнуть матч на “Комбанк Арені” проти Угорщини. Наш чекає зустріч старих знайомих. У грудні минулого року українці та угорці грали між собою. Тоді у напруженій боротьбі наші обіграли Угорщину на її полі з рахунком 5:3 і з першого місця вийшли у плей-оф відбору на КС-2016.

Нагадаємо, що збірна України – срібний призер Євро-2001 та Євро-2003. А на трьох останніх першостях Старого Світу – 2010, 2012, 2014 – наші виходили до чвертьфіналу.

Воно і не дивно. З такою палкою підтримкою, хлопці у синьо-жовтих футболках грають на всі 100% своїх можливостей.

Додамо, що судити матч сьогодні будуть Геральд Баеурфайнд з Австрії та португалець Едуарду Фернандеш Коелью.

У вівторок угорці вже зіграли свій перший поєдинок на Євро-2016 і поступилися Іспанії з рахунком 2:5.

Євро-2016

Угорщина — Україна

Команди вже на майданчику і готуються розпочати гру

Стартова четвірка збірної Угорщини – Клочак, Немет, Харніш, Дрот.

Стартова четвірка збірної України – Бондар, Д.Сорокін, Журба, Овсянников.

Перший тайм

20 Збірна України розвела м´яч у цетрі поля

19 Українці активніше розпочали матч. Бондар і Овсянников пробили у площину воріт

18 ГОООООООООООЛ!!! Денис Овсянников відкриває рахунок у матчі. Українець скористався грубою помилкою Харніша.

16 Українці продовжують турбувати воротаря збірної Угорщини. Відзначимо чудову атмосферу на матчі.

15 Ой, як небезпечно! Спочатку воротар збірної України, а потім стійка врятували нашу команду від забитого м´яча. Зал аж притих на хвилину, а запасні синьо-жовтих вхопилися за голову.

13 ГОООООООООООЛ!!! Українці вже попереду 2:0. Бондар забив красий гол, технічно перекинувши воротаря.

12 ГОЛ! Дрот скорочує відставання. Золтан скористався помилкою нашого захисту і з близької відстані відправив м´яч у сітку воріт.

11 Штанга рятує Угорщину після удару Грицини

10 Україна та Угорщина заробили поки по одному фолу

9 Угорщина грає другою четвіркою. У суперника українців значна підтримка у Белграді. Трибуни активно женуть команду вперед

8 Олександр Сорокін заробив попередження. У пасиві українців вже три фоли. Якщо їх набереться шість за тайм, то Угорщина пробиватиме десятиметровий удар без захисту – “дальній пенальті”.

7 В угорців теж три фоли.

5 Наставник збірної Угорщини Сіто Рівера взяв тайм-аут.

2 Іваняк ногами парирував удар збірної Угорщини. Після тайм-ауту суперник додав в агресивності.

1 Дроту надали медичну допомогу. Угорець зможе продовжити матч.

Олександр Косенко взяв тайм-аут за три секунди до кінця тайму.

“Просто направ м´яч на ворота. Не треба сильно”, – порадив коуч збірної України своїм підопічним.

Сигнал на перерву – після першого тайму українці ведуть 2:1.