Наставник “Зорі” взяв на себе провину за поразку

Субота, 03 грудня 2016
20:30

Головний тренер “Зорі” Юрій Вернидуб прокоментував результат матчу проти “Дніпра” (2:3).

“Підсумок плачевний. Вітаю “Дніпро” з перемогою і хорошою грою. Вони заслужено перемогли. Наша гра у першому таймі була повною катастрофою. Ми повинні були не в два м’ячі, а в чотири програвати після першого тайму.

У другому начебто і зрівняли рахунок, мали ще моменти, але реалізувати їх не змогли. Пропустили і програли. Думаю, що поразка повністю лежить на мені, як на головному тренері. Мабуть, я не зміг достукатися до гравців.

Глибини складу у нас немає, і ті гравці, які не брали участь у сьогоднішній грі, вони дуже багато для нас значать. Той же капітан команди Микита Каменюка. Ті ж Артем Гордієнко, Ігор Чайковський, Рафаель Форстер. Оптимальний варіант я знайти не зміг.

Проблеми були як в захисті, так і в півзахисті. У другому таймі начебто все налагодили, але знову ж таки не вистачило. Я, як тренер, винен в тому, що не зміг знайти оптимальний варіант того складу, який повинен був сьогодні вийти і зробити результат”, – сказав Вернидуб.

У “Зорі” залишилося 31 очко у турнірній таблиці і команда ще більше збільшила своє відставання від “Динамо” у боротьбі за 2-е місце. Безвиграшна серія луганчан в УПЛ досягла чотирьох матчів.