Біатлон. Три українки завершили в ТОП-20 індивідуальну гонку в Естерсунді

Середа, 30 листопада 2016
20:59

У шведському Естерсунді в рамках 1-го етапу Кубка світу з біатлону завершилася індивідуальна гонка у жінок.

Три біатлоністки збірної України увійшли до двадцятки найсильніших.

Чудово виступила новачок команди Юлія Журавок. 22-річна сумчанка зробив лише два промахи на чотирьох вогневих рубежах і стала найкращою серед наших співвітчизниць, приїхавши до фінішу 11-ю.

Лідер збірної України Олена Підгрушна на фініші змогла на 0.9 секунди випередити свою принципову суперницю, росіянку Ольгу Подчуфарову. Незважаючи на чотири промахи, Олена показала відмінну швидкість, завершивши змагання на 13-му місці.

Киянка Юлія Джима не так впевнено працювала на вогневих рубежах, “промазав” 6 разів і замкнула ТОП-20. Ірина Варвинець стала останньою українкою, яка увійшла до очкової зони. Дівчина фінішувала 34-ю.

А “золото” битви завоювала німкеня Лаура Дальмаєр. Всього 15 секунд їй програла француженка Анаіс Бескон. На третю позицію сенсанціонно вийшла Дарина Юркевич з Білорусі.

Етап в Швеції продовжиться в середу, 1 грудня, індивідуальною гонкою у чоловіків. Початок о 19:00.