“Бетис” відмовився від Зозулі на матч з “Ейбаром”

Субота, 26 листопада 2016
11:58

Нападник збірної України Роман Зозуля не потрапив до заявки на матч чемпіонату Іспанії свого “Бетіса” проти “Ейбара” у рамках 13-го туру Прімери.

У поточному сезоні Зозуля тільки тричі виходив на поле у складі “Бетіса”, провівши в цілому 70 хвилин ігрового часу.

Востаннє Зозуля з’явився на полі у стартовому складі “Бетіса” 15 жовтня у матчі проти “Реала”, який “вершкові” виграли з рахунком 6:1.

У тому матчі Зозулю замінили після першого тайму. Матч з “Ейбаром” став вже п’ятим, в якому Роман не потрапляє навіть у заявку своєї команди. Не вплинула на довіру до українця і зміна тренера. Віктор Санчес, який прийняв “Бетіс” два тижні тому, також не бачить його в команді.

Матч “Ейбар” – “Бетіс” завершився з рахунком 3:1. Вже на 17-й хвилині гості залишилися вдесятьох – червону отримав Крістіано Піччіні. Скористатися чисельною перевагою “Ейбар” зумів через дві хвилини – рахунок відкрив Педро Леон.

На 23-й хвилині Серхіо Енріч забив другий м’яч. На 84-й Рубен Кастро скоротив розрив, але в компенсований час Енріке Гарсія зробив рахунок 3:1.

Завдяки перемозі “Ейбар” (21 очко) піднявся на сьоме місце в таблиці Примери. “Бетіс” (14 очок) займає 13-е місце.