“Нам потрібні ці 3 очки”: бомбардир “Карпат” про матч з “Шахтарем”

Понеділок, 14 листопада 2016
16:16

Нападник “Карпат” з українським корінням, аргентинець Густаво Бланко-Лещук у минулому турі чемпіонату України забив переможний гол у ворота “Ворскли”.

Форвард “Карпат” поділитися своїми відчуттями від перемоги над полтавцями і спрогнозував як складеться матч проти “Шахтаря”.

“Хочу подякувати своїм товаришам по команді і тренерському штабу за те, що розділили радість святкування мого дня народження. А здобута перемога дає поштовх до подальших звершень. Я дуже радий, що зміг внести свою лепту у перемогу команди.

Я завжди роблю все можливе, щоб вигравати і покращувати свої особисті досягнення. Успіх приходить тільки тоді, коли прикладаєш зусилля. Це саме те, що я намагаюся робити кожен день. Сподіваюся, що і далі я буду допомагати моїй команді стати краще. Вірю, що з кожним наступним матчем я досягатиму більше успіхів.

Сподіваюся, що ми зможемо виграти матч у Харкові. Перемога буде дуже вагомим успіхом для нас. Нам потрібні ці три очки. Я буду старанно працювати на полі, щоб показати себе з кращого боку. “Карпати” – сильна команда, тому ми доб’ємося результату”.

У першому колі “Карпати” виграли з рахунком 2:0 перший тайм, але поступилися “Шахтареві” у результаті 2:3.

“Насправді, це був божевільний матч. На те вона і гра. Нам не вистачило концентрації і забитого голу у другому таймі. Такі матчі дуже важливі, тому необхідна стовідсоткова концентрація та увага. Реванш у Харкові? Кожен наступний матч, кожна гра – це своєрідний реванш. Вся наша команда вірить, що ми зможемо зачепитися за очки і додати їх у загальний залік. Все залежить від нас. Ми зможемо показати таку ж хорошу гру, як і в попередньому матчі. Це буде нелегко, але немає нічого неможливого”.

Матч “Шахтар” – “Карпати” відбудеться 19 листопада у Харкові на стадіоні “Металіст”. Початок матчу о 17.00.