Суперник “Динамо” зіграв внічию з “Лаціо”: результати 12-го туру серії “А”

Понеділок, 07 листопада 2016
16:18

У матчі 12-го туру італійської серії “А” “К’єво” приймав на своєму полі лідера чемпіонату “Ювентус”. Зустріч завершилася перемогою гостей із рахунком 2:1.

Всі забиті м’ячі у цій зустрічі припали на другий тайм. У складі господарів із пенальті відзначився Пеллісьє, а у туринців голи на свій рахунок записали Манджукіч і П’янич.

“Мілан” на виїзді переграв “Палермо” завдяки голам Сусо і Лападули. У господарів відзначився Несторовскі.

“Наполі” і “Лаціо” зіграли внічию. Зустріч проходила у Неаполі на стадіоні “Сан-Паоло” і завершилася з рахунком 1:1.

На 52-й хв Марек Гамшик вивів “партенопейців” вперед. Римляни зрівняли рахунок за дві хвилини: відзначився Бальде Кейта.

“Наполі” (21 очко) посідає п’яте місце у турнірній таблиці чемпіонату Італії. “Лаціо” (22 бали) розташувався на четвертій сходинці, поступаючись “Мілану” за додатковими показниками і, зігравши на матч більше. “Ювентус” лідирує в серії “А”.

“Наполі” – суперник київського “Динамо” у Лізі чемпіонів.

Чемпіонат Італії

12-й тур

“Торіно” – “Кальярі” 5:1 (3:1, 2:0)

Голи: 1:0 – 2 Белотті, 2:0 – 10 Ляйіч, 3:0 – 38 Бенассі, 3:1 – 41 Мелькьоррі, 4:1 – 51 Базеллі, 5:1 – 59, пенальті Белотті.

“Наполі” – “Лаціо” 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 52 Гамшик, 1:1 – 54 Кейта.

“Пескара” – “Емполі” 0:4 (0:3, 0:1)

Голи: 0:1 – 12 Маккароне, 0:2 – 23 Пуччареллі, 0:3 – 44 Маккароне, 0:4 – 89 Сапонара.

“Палермо” – “Мілан” 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 – 15 Сусо, 1:1 – 71 Несторовскі, 1:2 – 82 Лападула.

“Дженоа” – “Удінезе” 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0: 1 – 11 Терео, 1:1 – 24 Окампос.

“К’єво” – “Ювентус” 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 0:1 – 53 Манджукич, 1:1 – 66, пенальті Пелліссьє, 1:2 – 75 П’янич.

“Сассуоло” – “Аталанта” 0:3 (0:3, 0:0)

Голи: 0:1 – 19 Гомес, 0:2 – 24 Кальдара, 0:3 – 43 Конті.

“Фіорентина” – “Сампдорія” 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 – 37 Бернардескі, 1:1 – 57 Мюріель.