“Динамо” поступилося в Лісабоні

Вівторок, 01 листопада 2016
23:52

Київське “Динамо” знову програло в Лізі чемпіонів. Цього разу кияни поступилися в Лісабоні “Бенфіці” – 0:1.

У першому таймі гра була рівною. На 6 хвилині до воріт киян проривався Гедеш, однак не встиг завдати удару. За 4 хвилини небезпечно по воротах Рудька пробивав Луізао – вище воріт. Тим самим відповіли кияни – Віда не влучив у ворота Едерсона, які залишаються для киян зачаклованими. “Бенфіка” відповіла випадами Сальвіо та Грімальді – повз ворота.

Згодом дві поспіль нагоди змарнували гості з України. Гонсалес блискучим дриблінгом пошив у дурні весь захист португальського клубу, однак його удар заблокував захисник. За хвилину Віда знову бив головою і знову вище.

На 42 хвилині не влучив у ворота Мітроглу. Але “Бенфіка” таки домоглася свого. Спочатку Макаренко легко втратив м’яч, а згодом Віда завалив у своєму карному майданчику Луізао. Арбітр призначив пенальті, який реалізував Сальвіо. Голкіпер Артур Рудько вкотре продемонстрував свою повну безпорадність під час пробиття 11-метрового.

У другому таймі кілька нагод утратив Мітроглу. Найреальнішу – на 65 хвилині. Костас перекинув Рудька, але не влучив у ворота. А за дві хвилини за голову схопилися вже прихильники “Динамо”. Сидорчук вивів пасом сам на сам із голкіпером Гонсалеса, і той вдало зімітував порушення правил Едерсоном. Суддя купився і призначив пенальті. Однак Мораєс так і не зумів розпечатати ворота “Бенфіки”. Едерсон продемонстрував Рудькові як треба парирувати пенальті.

Більше нагод обидві команди не створили.

В іншому матчі нашої групи “Бешикташ” розійшовся миром із “Наполі” – 1:1

Після чотирьох турів “Наполі” має 7 очок, “Бенфіка” – 7, “Бешикташ” – 6, “Динамо” – 1.

Лише дві перемоги у заключних двох матчах дозволять “Динамо” розраховувати на вихід принаймні до Ліги Європи. Але усі розуміють, що кияни посядуть четверте місце в групі і завершать боротьбу у євросезоні 6 грудня.

Бенфіка Португалія – Динамо Україна 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 – 45, пенальті Сальвіо.

Бенфіка – Едерсон, Луїзао, Грімальдо, Нелсон Семеду, Лінделеф, Фейса (Самаріс, 59), Піцці, Гонсалу Гедеш (Андре Алмейда, 87), Сальвіо, Серві, Мітроглу (Хіменес, 70).

Динамо – Рудько, Віда, Хачеріді, Макаренко, Морозюк, Циганков (Бесєдін, 61), Сидорчук (Оріховський, 76), Буяльський (Громов, 87), Рибалка, Гонсалес, Мораес.

Попередження: Гонсалес (11), Морозюк (15), Макаренко (44), Віда (45), Рибалка (56), Самаріс (79), Хачеріді (90).

Бешикташ Туреччина – Наполі Італія 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 78, пенальті Куарежма, 1:1 – 82 Гамшик.