“Бенфіка” показала найкращий старт в історії клубу в чемпіонаті Португалії

Субота, 29 жовтня 2016
11:20

Найближчий суперник “Динамо” у Лізі чемпіонів “Бенфіка” вдома розгромила “Пасуш” (3:0) в 9-му турі португальської Прімейри.

“Бенфіка” атакувала з перших хвилин матчу, але пробити оборону “Пасуша” вийшло лише у середині першого тайму – забив Гонсалу Гедеш.

У другому таймі малюнок гри не змінився – “Пасуш” менше володів м’ячем і набагато рідше переходив центр поля. Логічним завершенням такого ходу гри став ще один гол “Бенфіки”. Сальвіо несподівано перетворив у гол передачу Елізеу.

Крапку ж у матчі після класної комбінації за участю Хіменеса і Сальвіо поставив Піцці.

Таким чином, “Бенфіка” набрала вже 25 очок у турнірній таблиці Ліги Сагреш, випереджаючи найближчого конкурента в особі “Порту” на 6 очок. У “драконів” є ще гра в запасі.Це найкращий старт у історії клубу.

Свій наступний матч “орли” проведуть теж вдома наступного вівторка. У рамках 4-го туру Ліги чемпіонів команда зустрінеться з “Динамо”. Цей матч буде найважливішим для обох команд. Якщо “Бенфіка” переможе, то здобуде сім очок і підніме свої шанси на вихід у плей-оф.

У той же час для “Динамо” поразка означатиме фактичний виліт з Ліги чемпіонів, адже поки в активі команди Сергія Реброва тільки одне очко.