«Бенфіка» показала найкращий старт в історії клубу в чемпіонаті Португалії

Субота, 29 жовтня 2016
11:20

Найближчий суперник «Динамо» у Лізі чемпіонів «Бенфіка» вдома розгромила «Пасуш» (3:0) в 9-му турі португальської Прімейри.

«Бенфіка» атакувала з перших хвилин матчу, але пробити оборону «Пасуша» вийшло лише у середині першого тайму — забив Гонсалу Гедеш.

У другому таймі малюнок гри не змінився — «Пасуш» менше володів м’ячем і набагато рідше переходив центр поля. Логічним завершенням такого ходу гри став ще один гол «Бенфіки». Сальвіо несподівано перетворив у гол передачу Елізеу.

Крапку ж у матчі після класної комбінації за участю Хіменеса і Сальвіо поставив Піцці.

Таким чином, «Бенфіка» набрала вже 25 очок у турнірній таблиці Ліги Сагреш, випереджаючи найближчого конкурента в особі «Порту» на 6 очок. У «драконів» є ще гра в запасі.Це найкращий старт у історії клубу.

Свій наступний матч «орли» проведуть теж вдома наступного вівторка. У рамках 4-го туру Ліги чемпіонів команда зустрінеться з «Динамо». Цей матч буде найважливішим для обох команд. Якщо «Бенфіка» переможе, то здобуде сім очок і підніме свої шанси на вихід у плей-оф.

У той же час для «Динамо» поразка означатиме фактичний виліт з Ліги чемпіонів, адже поки в активі команди Сергія Реброва тільки одне очко.