Дубль Будківського допоміг “Анжі” вибити Луческу із Кубка Росії

Пʼятниця, 28 жовтня 2016
09:53

Футболіст “Анжі” Пилип Будківський відзначився дублем у матчі 1/8 фіналу Кубка Росії проти “Зеніта”. Український форвард допоміг команді пройти у наступний етап.

Будківський вийшов на поле в основному складі команди і забив два голи. Спершу на 62-й хвилині він замкнув передачу з правого флангу, а на 69-й скористався помилкою “Зеніту”, обіграв воротаря і відправив м’яч у сітку. “Анжі” у підсумку розгромив команду Мірчі Луческу з рахунком 4:0.

Відзначимо, що Будківський у нинішньому сезоні провів за “Анжі” 13 матчів, у яких забив 3 голи.

Головний тренер “Зеніту” Мірча Луческу після поразки звернувся до Будківського, коли гравець давав інтерв’ю у змішаній зоні.

“Ти вчинив розумно, але ти ж знаєш, що вилучення (Михайла Кержакова) не було”, – сказав Луческу, усміхаючись.

Нагадаємо, Будківський і Луческу знайомі по роботі у донецькому “Шахтарі”.