“Динамо” не здатне скористатися осічкою “Шахтаря”

Вівторок, 18 жовтня 2016
05:45

Газета по-українськи

— Зараз потрібно сідати і спокійно думати, що не так. Це гра. Бачив у роздягальні, як сильно хлопці засмучені. Тому треба зібратися і більше не припускатися таких помилок, якщо ми хочемо поборотися за чемпіонство. Якщо нас влаштує друге місце, то можемо спокійно собі грати. Але “Динамо” — це не той клуб, що має задовольнятися срібними нагородами, — каже 26-річний Андрій Ярмоленко, лідер київської команди.

У суботу його клуб утратив очки в Одесі — грали проти місцевого “Чорноморця”. Гості вели в рахунку майже весь матч, але пропустили гол на останній хвилині. У свої ворота забив захисник Євген Хачеріді — 1:1.

Нічия “динамівців” прикра тим, що раніше втратив очки донецький “Шахтар”, головний конкурент. У ворота гостей не призначили пенальті, коли Хачеріді збив суперника на лінії карного майданчика. У поточному чемпіонаті кияни тричі пробивали одинадцятиметрові. Їм не били жодного разу, хоча підстави були. Найбільш показовим став епізод у грі з “Шахтарем”, коли захисник “Динамо” Віда зіграв рукою у своєму карному наприкінці поєдинку.

Другий тайм одеського матчу кияни провели сильніше, ніж перший. Зросла швидкість, стали менше помилятися в передачах. Але загалом команда продовжує “буксувати” в позиційних атаках.

— Перший тайм відіграли геть погано, — визнав головний тренер “Динамо” Сергій Ребров.

“Шахтар” втратив очки в поєдинку з “Олімпіком”.

З одного боку, несподівано. З іншого — після того, як гравці повертаються з табору національних команд, осічки ймовірні. Зокрема, за донецький клуб не зіграв Тайсон, який не встиг прилетіти з Бразилії.

Футбол. Чемпіонат України 2016/17. Прем’єр-ліга

Результати матчів одинадцятого туру

“Олімпік”, Донецьк — “Шахтар”, Донецьк — 1:1; “Чорноморець”, Одеса — “Динамо”, Київ — 1:1; “Зоря”, Луганськ — “Волинь”, Луцьк — 2:0; “Олександрія”, Кіровоградщина — “Сталь”, Кам’янське, Дніпропетрощина — 2:0; “Зірка”, Кропивницький — “Ворскла”, Полтава — 2:0; “Карпати”, Львів — “Дніпро” — 1:1

Дванадцятий тур

22 жовтня, субота

17.00 “Карпати” — “Сталь” ТБ: “2+2”

19.30 “Волинь” — “Дніпро” ТБ: “2+2”

23 жовтня, неділя

14.00 “Олександрія” — “Динамо” ТБ: “Футбол 1”

17.00 “Олімпік — “Зоря” ТБ: “Футбол 1”

19.30 “Зірка” — “Шахтар” ТБ: “Футбол 1”

19.30 “Чорноморець” — “Ворскла” ТБ: “2+2”

Ліга чемпіонів 2016/17. Груповий турнір

Третій тур

Група “В”

19 жовтня, середа

“Динамо”, Київ, Україна — “Бешикташ”, Стамбул, Туреччина

21.45, тут і далі за київським часом. Київ. Національний спортивний комплекс “Олімпійський”, розрахований на 70050 глядачів. Прогноз погоди: +4°С.

Суддя: Давид Фернандес Борбалан, 43 роки, Іспанія

ТБ: “Україна”, “Футбол 2”

Текстова трансляція: gazeta.ua

Шанси команд: перемога “Динамо” — 30%, нічия — 50%, перемога “Бенфіки” — 20%.

“Наполі”, Неаполь, Італія — “Бешикташ”, Стамбул, Туреччина

Становище команд після двох турів: 1. “Наполі” — 6 очок. 2. “Бешикташ” — 2. 3. “Динамо” — 1. 4. “Бенфіка” — 1.

Ліга Європи 2016/17. Груповий турнір

Третій тур

20 жовтня, четвер

Група “А”

22.05 “Феєноорд”, Роттердам, Нідерланди — “Зоря”, Луганськ, Україна ТБ: “Футбол 2”. Текстова трансляція: gazeta.ua

22.05 “Манчестер Юнайтед”, Англія — “Фенербахче”, Стамбул, Туреччина

Становище команд після двох турів: 1. “Фенербахче” — 4 очки. 2. “Феєноорд” — 3. 3. “Манчестер Юнайтед” — 3. 4. “Зоря” — 1.

Група “Н”

20.00 “Шахтар”, Донецьк, Україна — “Гент”, Бельгія. ТБ: “Україна”.

20.00 “Коньяспор”, Туреччина — “Брага”, Португалія.

Становище команд після двох турів: 1. “Шахтар” — 6 очок. 2. “Гент” — 4. 3. “Брага” — 1. 4. “Коньяспор” — 0.

Як зіграли найближчі суперники українських клубів у єврокубках

Кубок Португалії. “Десембро” (третя ліга — аналог української другої) — “Бенфіка” — 1:2

Чемпіонат Нідерландів: НЕК — “Феєноорд” — 1:2

Чемпіонат Бельгії: “Гент” — “Зюлте-Варегем” — 3:0