“Динамо” не здатне скористатися осічкою “Шахтаря”

Субота, 15 жовтня 2016
22:05

1

Київське “Динамо” не зуміло скоротити відрив від донецького “Шахтаря” в 11 турі чемпіонату України. Кияни в Одесі не змогли переграти місцевий “Чорноморець” 1:1. Динамівці вели в рахунку з 30 хвилини, коли відзначився Мораєс, але на останній хвилині м’яч у свої ворота ударом головою забив захисник киян Євген Хачеріді. Одесити за всю гру жодного разу не змогли влучити у площину воріт.

Кияни домінували впродовж усього матчу. Найреальніші нагоди подвоїти рахунок втратив Артем Громов. Спочатку він не реалізував вихід сам на сам із голкіпером, а потім влучив у перекладину після передачі з правого флангу.

Одесити мали можливість відзначитися в першому таймі. Євген Смирнов не влучив по м’ячу, коли до воріт було лише кілька метрів.

Загалом “Динамо” переважало суперника, особливо в другому таймі, але не змогло скоротити відставання від гірників.

“Шахтар” у свою чергу домінував на полі в матчі в Сумах, однак не міг довести справу до логічного завершення. Слабку гру провів нападник донеччан Факундо Феррейра. Зрештою за справу взявся Іван Ордець, який добив м’яч у сітку на 76 хвилині. Однак за якихось три хвилини Іван Матяж замкнув дальню штангу після сильного прострілу Немчанінова.

Нічиїми лідерів скористалася “Зоря”, яка перемогла “Волинь” 2:0 і наздогнала “Динамо”. В обох колективів по 23 залікових пункти.