“Олімпік” відібрав очки в “Шахтаря”

Субота, 15 жовтня 2016
19:16

“Олімпік” відібрав очки в “Шахтаря”11

У матчі 11-го туру української Прем’єр-ліги “Шахтар” вперше після поєдинку з “Динамо” (1:1, 9 вересня) втратив очки у нинішньому чемпіонаті. У суботу у Сумах команда Паулу Фонсеки зіграла внічию з донецьким “Олімпіком” – 1:1.

Номінальні гості відкрили рахунок на 73-й хвилині зусиллями Івана Ордеця. “Олімпік” зумів відігратися за десять хвилин до фінального свистка – відзначився Іван Матяж.

Після цього матчу в активі “Шахтаря” стало 29 очок – команда продовжує впевнено лідирувати в турнірній таблиці. В “Олімпіка” – 17 очок (п’яте місце).

Додамо, що в четвер “гірники” зіграють з “Гентом” у Лізі Європи.

“Олімпік” – “Шахтар” – 1:1 (0:0)

Гол: Матяж (80) – Ордець (73)

Олімпік – Махарадзе, Гошкодеря, Олійник, Барановський, Немчанінов, Шестаков (Парцванія, 83), Петров, Танчик, Поступаленко (Хомутов, 63), Богданов, Лисенко (Матяж, 74).

Шахтар – П´ятов, Ісмаїлі, Ордець, Кучер, Срна, Бернард (Дентіньо, 67), Степаненко, Марлос, Фред, Коваленко (Едуардо, 83), Феррейра (Селезньов, 73).

Попередження: Олійник (76), Парцванія (85) – Феррейра (38)