Суперник “Динамо” пропустив 3 м’ячі від “Роми”

Субота, 15 жовтня 2016
18:50

“Рома” здобула перемогу над суперником київського “Динамо” у Лізі чемпіонів “Наполі” у матчі 8-го туру чемпіонату Італії. Зустріч пройшла в Неаполі на стадіоні “Сан-Паоло” і закінчилася з рахунком 3:1 на користь гостей.

На 43-й хвилині форвард Едін Джеко вивів римську команду вперед, а на початку другого тайму оформив дубль. На 58-й хвилині центральний захисник “партенопейців” Каліду Кулібалі скоротив відставання в рахунку, але гол півзахисника “вовків” Мохамеда Салаха на 85-й хвилині вбив інтригу у матчі.

“Рома” набрала 16 очок і вийшла на друге місце в таблиці Серії А, обігнавши “Наполі” (14 очок), який опустився на третю сходинку.

Додамо, що матч “Наполі” – “Динамо” відбудеться 23 листопада в Неаполі.