“Севілья” з Коноплянкою вийшла у півфінал Кубка Іспанії

Пʼятниця, 29 січня 2016
09:35

“Севілья” з Коноплянкою вийшла у півфінал Кубка Іспанії8

“Севілья” з українським півзахисником Євгеном Коноплянкою вийшла у півфінал Кубка Іспанії.

У четвер в матчі-відповіді проти команди другого іспанського дивізіону Сегунди “Мірандес” команда Унаї Емері на виїзді перемогла з рахунком 3:0, а з урахуванням першого матчу рахунок протистояння став 5:0 на користь “Севільї”.

Коноплянка вийшов у стартовому складі, проте був замінений у другому таймі на 69-й хвилині за рахунку 0:1.

Місце у півфіналі Кубка Іспанії також забезпечили собі “Барселона”, “Сельта” і “Валенсія”, повідомляє “Сегодня”.

Кубок Іспанії

1/4 фіналу

Матчі-відповіді

Мірандес – Севілья 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 – 9, пенальті Іборра, 0:2 – 70 Муньос, 0:3 – 90 Коке.

Севілья – Сорія, Коке, Рамі, Ескудеро, Каррісу (Колодзейчак, 80), Іборра, Вітоло, Коноплянка (Какута, 69), Нзонзі (Льоренте, 61), Кристофоро, Муньос.

Перший матч: 0:2

Лас-Пальмас – Валенсія 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 – 20 Родріго.

Перший матч: 1:1

Атлетико – Сельта 2:3 (1:1, 1:2)

Голи: 0:1 – 22 Ернандес, 1:1 – 29 Грізманн, 1:2 – 56 Гвідетті, 1:3 – 64 Ернандес, 2:3 – 81 Корреа.

Перший матч: 0:0

Барселона – Атлетик 3:1 (0:1, 3:0)

Голи: 0:1 – 12 Іньякі Вільямс, 1:1 – 53 Суарес, 2:1 – 81 Піке, 3:1 – 90 Неймар.

Перший матч: 2:1