“Україна більш атакуюча команда, ніж Хорватія” – наставник збірної Косово

Неділя, 09 жовтня 2016
22:39

Наставник збірної Косово Альберт Буньякі прокоментував поразку від України у матчі кваліфікації Кубка світу-2018. Зустріч у Кракові завершилася з рахунком 0:3.

“У першому таймі гра була рівною. Мілот Рашіца мав хороший шанс, але не зміг його реалізувати. У другому таймі у нас теж були нагоди відзначитися. Тоді Україна забила другий гол. В останні хвилини матчу суперник міг взагалі ще двічі нам забити.

Для нас важливо було добре зіграти у захисті і чекати свого моменту попереду. Ми знали, що у нас будуть шанси. Але такий сценарій не завжди працює. Для такої молодої команди, як наша, це дуже хороший урок.

Хто сильніший — Хорватія чи Україна? Так як тут є українські журналісти, то я маю відповісти, що Україна. Якщо говорити серйозно, то матч проти хорватів ми грали у присутності наших вболівальників. У психологічному плані він вийшов важчим.

Україна більш атакуюча команда, ніж Хорватія. Тому ми обрали захисну модель гри. Коли рахунок 0:1 — це нормальна тактика. Але коли рахунок стає 0:3, то грати від захисту вже немає сенсу.

Чи відчуваю я тиск через поразки? Ми програли Україні та Хорватії. Це дуже сильні команди. Було б не нормально, якби я відчував тиск у такій ситуації.

Навіть у матчах з хорватами та українцями у нас були моменти. Це означає, що ми працюємо у правильному напрямку”.

Після матчу збірна Косово вилетіла у Пріштіну.