“Реал” в 4 матчі поспіль зіграв внічию

Неділя, 02 жовтня 2016
19:51

Безвиграшна серія мадридського “Реала” затягнулася. Підопічні Зінедіна Зідана не змогли виграти у двох останніх матчах чемпіонату Іспанії, зігравши внічию з “Вільярреалом” (1:1) і “Лас-Пальмасом” (2:2). Також “вершкові” поділили очки у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів з дортмундською “Боруссією” (2:2).

У сьомому турі чемпіонату Іспанії “Реал” приймав “Ейбар”, який знаходиться недалеко від єврокубкової зони. Гості дали бій “Королівському клубу” і змогли відвезти з Мадрида одне очко. На 6-й хвилині Фран Ріко після передачі Андера Капи вивів “Ейбар” вперед. Через 11 хвилин Гарет Бейл відгукнувся на передачу Кріштіану Роналду і зрівняв рахунок – 1:1.

Незважаючи на те що часу залишалося достатньо, рахунок більше не змінився. Після семи турів “Реал” займає в чемпіонаті Іспанії 2-е місце. “Ейбар” розташувався на 8-му рядку.