“Шальке” програв 3-й матч поспіль, Коноплянка зіграв другий тайм

Неділя, 18 вересня 2016
20:44

“Шальке” продовжує падіння у німецькій Бундеслізі. У матчі 3-го туру гельзенкірхенці в Берліні програли “Герті”. Підопічні Маркуса Вайнцирля поступилися у перших двох матчах сезону. Поразкою закінчився і звітний матч.

У першому таймі глядачі забитих голів не побачили. Після перерви ситуація змінилася. На 64-й хвилині Мітчелл-Елія Вайзер після передачі Петера Пекаріка вивів “Герту” вперед.

Крапку у матчі через 10 хвилин поставив Валентин Штокер, якому асистував автор першого гола Вайзер – 2:0.

Завдяки цій перемозі “Герта” вийшла на 2-е місце у німецькій Бундеслізі. “Шальке” розташувався на передостанній сходинці.

Український вінгер “Шальке” Євген Коноплянка вийшов на поле після перерви.

Євген замінив у перерві молодого швейцарця Бріля Емболо.