“Севілья” зіграла внічию з “Атлетико” без Коноплянки: результати 21-го туру Ла Ліги

Понеділок, 25 січня 2016
09:43

Центральний матч 21-го туру чемпіонату Іспанії між мадридським “Атлетико” і “Севільєю” завершився нульовою нічиєю.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, а другий тайм ознаменувався постійними сутичками між футболістами, що вилилося у вилучення гравця “Севільї” Вітоло, а також головного тренера команди Унаї Емері.

Український футболіст Євген Коноплянка весь матч провів на лаві запасних, повідомляє “Сегодня”.

Мадридський “Реал” зіграв унічию з “Бетісом”. Зустріч, що пройшла на полі “Бетіса”, завершилася з рахунком 1:1. У складі господарів забив Альваро Сехудо (7-а хвилина), у “Реала” відзначився Карім Бензема (71).

“Реал” (44 очки) розташувався на третьому місці у чемпіонаті, на 4 бали відстаючи від “Атлетико”, який іде другим.

“Барселона” взяла гору над “Малагою”. Зустріч закінчилася з рахунком 2:1 на користь гостей. Голами у складі “Барселони” відзначилися Ель-Хаддад Мунір (2-а хвилина) і Ліонель Мессі (51-а). “Малага” відповіла м’ячем Хуанпі Аньора (32-а) і перервала чотирьохматчеву “суху” серію каталонців.

“Барселона”, яка лідирує у чемпіонаті Іспанії, наступний матч проведе 30 січня на своєму полі з найближчим переслідувачем – мадридським “Атлетико”, інформує “Р-Спорт”.

Чемпіонат Іспанії

21-й тур

Атлетик – Ейбар 5:2 (3:1, 2:1)

Голи: 0:1 – 4 Бастон, 1:1 – 12 Адуріс, 2:1 – 27 Сабін Меріно, 3:1 – 40 Лапорт, 3:2 – 50, пенальті Бастон, 4:2 – 52 Адуріс, 5:2 – 80, автогол дос Сантос.

Атлетико – Севілья 0:0 (0:0, 0:0)

Атлетико – Облак, Хуанфран, Савич, Годін, Філіпе Луїс, Сауль (Мартінес, 76), Габі, Фернандес (Феррейра Карраско, 46), Коке, В’єтто (Корреа, 80), Грізманн.

Севілья – Ріко, Коке, Рамі, Каррісу, Тремулінас, Крихов’як, Нзонзі, Вітоло, Банега (Кристофоро, 76), Ескудеро (Крон-Делі, 55), Льоренте (Гамейро, 71).

Попередження: Фернандес (5), Вітоло (32), Льоренте (35), Феррейра Карраско (63), Каррісу (68), Ріко (82), Корреа (86), Філіпе Луїс (87).

Вилучення: Вітоло (61).

Депортиво – Валенсія 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 – 27 Перес, 1:1 – 90 Негредо.

Бетіс – Реал Мадрид 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 – 7 Сехудо, 1:1 – 71 Бензема.

Реал Мадрид – Навас, Даніло (Карвахаль, 64), Пепе, Варан, Марсело, Модріч, Кроос, Іско, Хамес (Хесе, 80), Бензема, Роналду.

Спортинг Хіхон – Реал Сосьєдад 5:1 (3:1, 2:0)

Голи: 1:0 – 1 Кармона, 2:0 – 9 Нді, 2:1 – 37 Вела, 3:1 – 44 Санабрія, 4:1 – 53 Санабрія, 5:1 – 81 Санабрія.

Малага – Барселона 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 0:1 – 2 Мунір, 1:1 – 32 Аньор, 1:2 – 51 Мессі.

Барселона – Браво, Алеіш Відаль, Маскерано, Вермален (Матьє, 46), Адріано (Серджі Роберто, 73), Туран, Бускетс, Іньєста, Мессі, Суарес, Мунір (Ракітіч, 56).

Еспаньол – Вільярреал 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 1:0 – 4 Кайседо, 1:1 – 24 Трігерос, 2:1 – 40 Морено, 2:2 – 88 Мусаккьо.

Вилучення: Морено, 89 (Еспаньол).

Гранада – Хетафе 3:2 (2:0, 1:2)

Голи: 1:0 – 27 Ріко, 2:0 – 36 Ель-Арабі, 2:1 – 71 Щеповіч, 2:2 – 74 Гомес, 3:2 – 77 Рочіна.

Райо Вальєкано – Сельта 3:0 (3:0, 0:0)

Голи: 1:0 – 21 Міку, 2:0 – 26 Тіто, 3:0 – 36 Хосабед.