Порошенко привітав неймовірних паралімпійців

Понеділок, 12 вересня 2016
09:24

Політика

Президент Петро Порошенко привітав українських паралімпійців із успішним завершенням чотирьох днів змагань у Ріо-де-Жанейро.

Про це глава держави написав у Facebook.

“Виступ українських паралімпійців в Ріо просто неймовірний – третє місце в медальному заліку після 4 днів змагань і 49 медалей у скарбничці”, – підкреслив Порошенко.

Він зазначив, що на дистанції 200 м комплексним плаванням Денис Дубров, Максим Крипак та Дмитро Ванзенко вибороли всі три нагороди. Також український гімн у Бразилії лунав на честь плавців Олексія Федини і Єлизавети Мерешко, легкоатлетки Лейлі Аджаметової, веслувальника Романа Полянського та тенісистки Наталії Косміни.

Срібло та бронзу в четвертий день змагань вибороли легкоатлети Зоя Овсій і Дмитро Прудніков, а також плавці Вікторія Савцова, Максим Крипак, Дмитро Ванзенко та Сергій Паламарчук.

Як відомо, за 4 дні Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Україна завоювала 49 медалей. Збірна займає третє місце у загальному медальному заліку.